Marine Electronic Service

Marine Electronic Service : Gemi elektronik sistemlerinde Istanbul Bosphorous, Zeyport, Ambarlı, Kartal, Tuzla semtlerinde hizmet vermekteyiz.
Ayrıca Tüm Türkiye limanlarında ( Mersin, Adana, Iskenderun, Antalya, izmir, Aliaga, Alsancak, Bodrum, Güllük, Zonguldak, Samsun limanları içinde) aynı gün içerisinde servis hizmeti verebiliriz.)
Yetkili teknisyenlerimizin Shengen Vizeleri mevcuttur. Tüm avrupa limanlarında uygun fiyatlarla servis hizmetimiz mevcuttur.
Marine Electronic kapsamında firmamız köprü üstü seyir sistemleri ve haberleşme sistemleri üzerine hizmet vermektedir.
Tüm sistemler için firmamız da yedek parça stoklarımız mevcuttur. Ayrıca firmamız stoklarında sıfır radar magnetron, epirb hru, ve gmdss battery çeşitleri mevcuttur.

Marine Electronic Seyir sistemleri olarak Radar, Ecdis, Gyrocompass, Autopilot, Echosounder, Speed Log, AIS, GPS cihazları üzerine servis hizmetimiz vardır.
Haberleşme sistemleri olarak VHF, MF-HF, inmarsat, Mini-c, Fleet, Epirb, Sart, Navtex, Weather Fax, SSAS ve LRIT cihazları için servis hizmeti verebiliriz.

Genel Bilgi;

Gemi elektronik sistemleri için sürekli teknolojik olarak yenilikler yapılmaktadır. Ayrıca her geçen gün yeni marka ve model cihazlar üretilmektedir.
Günümüzde en çok tercih edilen markalar, FURUNO, JRC, Sperry Marine, Consillium, Koden, Kelvin Hughes ve Simrad olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Anschütz Std-22 Std-20 ve Tokimec TG-8000 TG-6000 TG-5000 gyrocompass sistemleride günümüzde tercih edilmektedir.

Marine Electronic Service Turkey, Gyrocompass Annual Maintenance, X band and S Band Radar Magnetron Replacement, GMDSS Radio Survey, SSAS Reprograming, GMDSS Reprograming, Gyrosphere Replacement, Radar Processor Unit, GPS – AIS Antenna